Kursy językowe ONLINE

– NAUKA HISZPAŃSKIEGO ONLINE

 – NAUKA ANGIELSKIEGO ONLINE

Zastanawiasz się nad nauką angielskiego lub hiszpańskiego?

Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z kursów online w naszej szkole Acento. To świetny sposób dla osób, które cenią sobie komfort oraz nie dysponują odpowiednią ilością czasu na uczęszczanie na zajęcia stacjonarnie.

Nasze 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych pozwala nam stworzyć dla uczniów kursy językowe dopasowane do ich potrzeb oraz oczekiwań.

ABY UCZESTNICZYĆ W KURSACH POTRZEBUJESZ JEDYNIE:

  • dostępu do internetu
  • smartfona, komputera lub tabletu
  • słuchawek i kamery internetowej, jeśli nie są wbudowane w urządzenie

Nauka angielskiego lub hiszpańskiego online to idealny sposób dla wszystkich, którzy cenią sobie przede wszystkim komfort. To zajęcia dla osób, które nie mogą wziąć udziału w naszych kursach stacjonarnie lub wolą uczyć się wygodnie w domu, w biurze, w pociągu czy w kawiarni. W zajęciach można brać udział z dowolnego miejsca.

ANGIELSKI ORAZ HISZPAŃSKI ONLINE Z DOŚWIADCZONYM LEKTOREM

Kadra dydaktyczna odpowiedzialna za prowadzenie lekcji online to doświadczeni lektorzy i native speakerzy, którzy dokładają starań, by zajęcia odbywały się w przyjaznej atmosferze i były angażujące oraz ciekawe.

Nasze kursy odbywają się w czasie rzeczywistym z lektorem

  • lektor dysponuje także wirtualną tablicą, na której notuje najważniejsze rzeczy, nowe słówka czy tłumaczy gramatykę
  • lektor wysyła słuchaczom pliki, które w czasie rzeczywistym mogą być edytowane przez wszystkich uczestników zajęć. Za pomocą tego, rozwiązujemy np. zadania gramatyczne
  • na zajęciach wykorzystujemy wiele dodatkowych narzędzi online, dzięki którym możemy wyświetlić fragmenty książek, wybrane zadania, które realizujemy, dokumenty lub oglądać filmiki.
  • Otrzymujesz dostęp do materiałów dydaktycznych oraz dostęp do nagrań z lekcji

 


 

 

ZAPISZ SIĘ:

info@acentoespanol.pl

Tel. +48 511 579 346

Acento | Kursy językowe dla firm

www.acentoespanol.pl

Ul. Wąwozowa 18   02-796 Warszawa

english